C0402C330G5GALTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 45 979
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 15 845
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Udoskonalony
TDK
YAGEO
33 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0402C330G5GALTU
Numer produktu DigiKey
399-C0402C330G5GALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0402C330G5GALTU
Opis
CAP CER 33PF 50V NP0 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0402C330G5GALTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)