KGM05ACG1H330GH | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | KGM05ACG1H330GH |
Opis | CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0402 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 33 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | KGM05ACG1H330GH Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±2% | Grubość (maks.) 0,022" (0,55mm) |