ESX107M025AG3EA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 18 912
Arkusz danych
Panasonic Industry
Panasonic Industry
W magazynie: 307
Nichicon
Nichicon
100 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 420mOhm przy 100kHz 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ESX107M025AG3EA
Numer produktu DigiKey
399-ESX107M025AG3EATB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
ESX107M025AG3EA
Opis
CAP ALUM RAD 105C
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ESX107M025AG3EA Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
210 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
300 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
420 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
420mOhm przy 100kHz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C