EEU-TA1E101
Numer produktu DigiKey
P19501-ND
Producent
Numer produktu producenta
EEU-TA1E101
Opis
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH
Szczegółowy opis
100 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 125°C
Modele EDA/CAD
EEU-TA1E101 Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
325 mA @ 120 Hz
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
500 mA @ 100 kHz
Opakowanie
Zbiorcze
Impedancja
130 mOhms
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 125°C