ESC107M035AG3AA
Numer produktu DigiKey
399-6081-ND
Producent
Numer produktu producenta
ESC107M035AG3AA
Opis
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 140mOhm przy 100kHz 2000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ESC107M035AG3AA Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
315 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
450 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
140 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
140mOhm przy 100kHz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C