EAK107M025AG3AA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 4 500
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 307
Arkusz danych
100 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 125°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EAK107M025AG3AA
Numer produktu DigiKey
399-EAK107M025AG3AA-ND
Producent
Numer produktu producenta
EAK107M025AG3AA
Opis
CAP ALUMINUM
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
170 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Torba
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
340 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 125°C