UPJ1V101MPD1TA
Numer produktu DigiKey
493-17408-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-17408-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UPJ1V101MPD1TA
Opis
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 3000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
UPJ1V101MPD1TA Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
305 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
460 mA @ 10 kHz
Status części
Nie do nowych projektów
Impedancja
260 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C