C0402C330G3GALTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 45 979
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 15 845
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
TDK
YAGEO
YAGEO
KYOCERA AVX
33 pF ±2% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0402C330G3GALTU
Numer produktu DigiKey
399-C0402C330G3GALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0402C330G3GALTU
Opis
CAP CER 33PF 25V NP0 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0402C330G3GALTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)