IPM018N10NM5LF2AUMA1
Numer produktu DigiKey
448-IPM018N10NM5LF2AUMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-IPM018N10NM5LF2AUMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-IPM018N10NM5LF2AUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IPM018N10NM5LF2AUMA1
Opis
IPM018N10NM5LF2AUMA1
Standardowy czas realizacji przez producenta
61 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 30A (Ta), 285A (Tc) 3,8W (Ta), 349W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-HSOG-4-1
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IPM018N10NM5LF2AUMA1 Modele
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,7mOhm przy 100A, 15V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,45V przy 240µA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
178 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
14000 pF @ 50 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
3,8W (Ta), 349W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-HSOG-4-1
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V, 15V