IAUMN10S5N016GAUMA1
Numer produktu DigiKey
448-IAUMN10S5N016GAUMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-IAUMN10S5N016GAUMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-IAUMN10S5N016GAUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IAUMN10S5N016GAUMA1
Opis
MOSFET_(75V 120V(
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 220A (Tj) 325W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-HSOG-4-1
Modele EDA/CAD
IAUMN10S5N016GAUMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,8V przy 230µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
190 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
13570 pF @ 50 V
Straty mocy (maks.)
325W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Kwalifikacja
AEC-Q101
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
6V, 10V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-HSOG-4-1
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,6mOhm przy 100A, 10V