TDA22590XUMA1
Numer produktu DigiKey
448-TDA22590XUMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-TDA22590XUMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-TDA22590XUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TDA22590XUMA1
Opis
POWERSTAGE CE
Standardowy czas realizacji przez producenta
61 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
OptiMOS™ Konwerter, procesor centralny i graficzny regulatory napięcia IC 1 Wyjście PG-UFLGA-34
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TDA22590XUMA1 Modele
Kategoria
Liczba wyjść
1
Producent
Infineon Technologies
Napięcie - wyjściowe
0,225V - 5,5V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
34-PowerUFLGA
Zastosowania
Konwerter, procesor centralny i graficzny
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-UFLGA-34
Napięcie - wejściowe
4,25V - 16V