ISC035N10NM5LF2ATMA1
Numer produktu DigiKey
448-ISC035N10NM5LF2ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-ISC035N10NM5LF2ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-ISC035N10NM5LF2ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ISC035N10NM5LF2ATMA1
Opis
ISC035N10NM5LF2ATMA1 MOSFET
Standardowy czas realizacji przez producenta
61 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 19A (Ta), 164A (Tc) 3W (Ta), 217W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TDSON-8, FL
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
3,5mOhm przy 50A, 10V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,9V przy 115µA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
88 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
7200 pF @ 50 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
3W (Ta), 217W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TDSON-8, FL
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V