IPF018N10NM5LF2ATMA1
Numer produktu DigiKey
448-IPF018N10NM5LF2ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-IPF018N10NM5LF2ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-IPF018N10NM5LF2ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IPF018N10NM5LF2ATMA1
Opis
IPF018N10NM5LF2ATMA1
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 31A (Ta), 259A (Tc) 3,8W (Ta), 375W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TO263-7-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IPF018N10NM5LF2ATMA1 Modele
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,7mOhm przy 100A, 15V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,9V przy 280µA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
206 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
17000 pF @ 50 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
3,8W (Ta), 375W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO263-7-3
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V, 15V