FC4STCBMF24.0 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Raltron Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
ECS Inc.
W magazynie: 2 833
Arkusz danych
ECS Inc.
24 MHz ±30ppm Kryształy 20pF 30 Ohms HC-49/US
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FOXSLF11.35 Series
FOXSLF
FC4STCBMF24.0
Numer produktu DigiKey
631-FC4STCBMF24.0-ND
Producent
Numer produktu producenta
FC4STCBMF24.0
Opis
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
30 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
24 MHz
Rozmiar / wymiar
0,447" x 0,183" (11,35mm x 4,65mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,142" (3,60mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm