ECS-240-20-4X
Numer produktu DigiKey
X1079-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECS-240-20-4X
Opis
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 MHz ±30ppm Kryształy 20pF 30 Ohms HC-49/US
Modele EDA/CAD
ECS-240-20-4X Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
30 Ohms
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Częstotliwość
24 MHz
Rozmiar / wymiar
0,447" x 0,183" (11,35mm x 4,65mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,138" (3,50mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm