DK1A1B-24V
Numer produktu DigiKey
255-1100-ND
Producent
Numer produktu producenta
DK1A1B-24V
Opis
RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
42 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B) 24V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DK1A1B-24V Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Prod.
Klasa uszczelnienia
Szczelne - w pełni
Seria
Napięcie wymuszenia działania
16,8V=
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
10 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
8 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-40°C - 65°C
Forma styku
DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B)
Materiał styku
Srebro-nikiel (AgNi)
Prąd znamionowy styku
8 A
Agencja zatwierdzająca
CSA, TUV, UR, VDE
Napięcie przełączania
250V~, 125V=
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
2000VA, 1000W
Rezystancja cewki
2.88 kOhms
Prąd cewki
8.3 mA