AS-24.000-20
Numer produktu DigiKey
2151-AS-24.000-20-ND
Producent
Numer produktu producenta
AS-24.000-20
Opis
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 MHz ±30ppm Kryształy 20pF 40 Ohms HC-49/US
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
24 MHz
Rozmiar / wymiar
0,447" x 0,197" (11,35mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,138" (3,50mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm