BR1K0W075
Numer produktu DigiKey
BR1K0W075-ND
Producent
Numer produktu producenta
BR1K0W075
Opis
RESISTOR 1000W 75 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Rezystor hamowania 75Ohm, 1kW
Kategoria
Typ akcesorium
Rezystor hamowania
Producent
Delta Electronics/Industrial Automation
Specyfikacje
75Ohm, 1kW