VFD13AMS43ANSHA
Numer produktu DigiKey
VFD13AMS43ANSHA-ND
Producent
Numer produktu producenta
VFD13AMS43ANSHA
Opis
VFD-MS300, 7.5HP 5.5KW 480V 13A
Szczegółowy opis
Napęd o zmiennej częstotliwości 13A 5500 W Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Prąd - wyjściowy
13A
Moc - obciążenie
5500 W
Seria
Napięcie - zasilania
460V~
Temperatura robocza
-20°C - 60°C