VFD17AMS43ANSHA
Numer produktu DigiKey
VFD17AMS43ANSHA-ND
Producent
Numer produktu producenta
VFD17AMS43ANSHA
Opis
VFD-MS300, 10HP 7.5KW 460V 17A H
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Napęd o zmiennej częstotliwości 17A 7500 W Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Prąd - wyjściowy
17A
Producent
Delta Electronics/Industrial Automation
Moc - obciążenie
7500 W
Seria
Napięcie - zasilania
460V~
Opakowanie
Skrzynka
Interfejs
USB, RS-485
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 60°C