VFD17AMS43AFSHA
Numer produktu DigiKey
VFD17AMS43AFSHA-ND
Producent
Numer produktu producenta
VFD17AMS43AFSHA
Opis
VFD-MS300, 10HP 7.5KW 480V 17A H
Szczegółowy opis
Napęd o zmiennej częstotliwości 17A 7500 W Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Prąd - wyjściowy
17A
Moc - obciążenie
7500 W
Seria
Napięcie - zasilania
460V~
Temperatura robocza
-20°C - 60°C