VFD13AMS43AFSHA
Numer produktu DigiKey
VFD13AMS43AFSHA-ND
Producent
Numer produktu producenta
VFD13AMS43AFSHA
Opis
VFD-MS300, 7.5HP 5.5KW 480V 13A
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Napęd o zmiennej częstotliwości 13A 5500 W Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Prąd - wyjściowy
13A
Producent
Delta Electronics/Industrial Automation
Moc - obciążenie
5500 W
Seria
Napięcie - zasilania
460V~
Opakowanie
Skrzynka
Interfejs
USB, RS-485
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 60°C