185474K63RHB-F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 5 403
Arkusz danych
Udoskonalony
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
TDK
Bezpośrednie
TDK
0.47 µF Kondensatory warstwowe 40V 63V Poliester, metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
185474K63RHB-F
Numer produktu DigiKey
185474K63RHB-F-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
185474K63RHB-F
Opis
CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
185474K63RHB-F Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rozmiar / wymiar
0,283" x 0,138" (7,20mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
40V
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
63V