185474J63RHB-F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 5 403
Arkusz danych
Similar
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Bezpośrednie
TDK
TDK
Udoskonalony
Udoskonalony
0.47 µF Kondensatory warstwowe 40V 63V Poliester, metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
185474J63RHB-F
Numer produktu DigiKey
185474J63RHB-F-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
185474J63RHB-F
Opis
CAP FILM 0.47UF 5% 63VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
185474J63RHB-F Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rozmiar / wymiar
0,283" x 0,138" (7,20mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
40V
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
63V