184474K63RBB-F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Similar
Similar
TDK
TDK
0.47 µF Kondensatory warstwowe 40V 63V Poliester, metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
184474K63RBB-F
Numer produktu DigiKey
184474K63RBB-F-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
184474K63RBB-F
Opis
CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
184474K63RBB-F Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rozmiar / wymiar
0,413" x 0,157" (10,50mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
40V
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
63V