B32529C0474J000
Numer produktu DigiKey
495-1110-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32529C0474J000
Opis
CAP FILM 0.47UF 5% 63VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF Kondensatory warstwowe 40V 63V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32529C0474J000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,138" (7,30mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
40V
Napięcie znamionowe - prąd stały
63V