168474K63H-F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 5 403
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Similar
Similar
TDK
0.47 µF Kondensatory warstwowe 40V 63V Poliester, metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
168474K63H-F
Numer produktu DigiKey
168474K63H-F-ND
Producent
Numer produktu producenta
168474K63H-F
Opis
CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
168474K63H-F Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,283" x 0,138" (7,20mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
40V
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
63V