DB25P365TXLF
DB25P365TXLF
DB25P365TXLF
Numer produktu DigiKey
609-6510-ND
Producent
Numer produktu producenta
DB25P365TXLF
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DB25P365TXLF Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto, GXT™
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny
Typ mocowania
Materiał styku
Stop miedzi
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Temperatura robocza
-55°C - 125°C