LM3940IMP-3.3
Numer produktu DigiKey
296-35909-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-35909-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-35909-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LM3940IMP-3.3
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-4
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1A SOT-223-4
Modele EDA/CAD
LM3940IMP-3.3 Modele
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
0,2V przy 100mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Konfiguracja wyjściowa
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
TO-261-4, TO-261AA
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-223-4
Napięcie - wejściowe (maks.)
7,5V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V