LM3940IMP-3.3/NOPB nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 12 514
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 3 107
Arkusz danych
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
W magazynie: 6
Microchip Technology
onsemi
Microchip Technology
onsemi
MaxLinear, Inc.
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1A SOT-223-4
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LM3940IMP-3.3/NOPB
Numer produktu DigiKey
LM3940IMP-3.3/NOPBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LM3940IMP-3.3/NOPBCT-ND - Taśma cięta (CT)
LM3940IMP-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LM3940IMP-3.3/NOPB
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-4
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
LM3940IMP-3.3/NOPB Modele
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
0,2V przy 100mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Konfiguracja wyjściowa
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
TO-261-4, TO-261AA
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-223-4
Napięcie - wejściowe (maks.)
7,5V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V