TPS73501DRVR
Numer produktu DigiKey
296-34785-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-34785-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-34785-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPS73501DRVR
Opis
IC REG LIN POS ADJ 500MA 6-WSON
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Nastawne 1 Wyjście 500mA 6-WSON (2x2)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPS73501DRVR Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
65 µA
Digi-Reel®
PSRR
66dB - 22dB (100Hz - 100kHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zbyt niskie napięcie (UVLO)
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
6,5V
Obudowa / skrzynia
6-WDFN podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,25V
Obudowa dostawcy urządzenia
6-WSON (2x2)
Napięcie - wyjściowe (maks.)
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,5V przy 500mA