AP7361-33E-13
Numer produktu DigiKey
AP7361-33E-13DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
AP7361-33E-13DICT-ND - Taśma cięta (CT)
AP7361-33E-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AP7361-33E-13
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1A SOT-223-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AP7361-33E-13 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
90 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB - 45dB (1kHz - 10kHz)
Status części
Nie do nowych projektów
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zwarcie
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
TO-261-4, TO-261AA
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-223-3
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,7V przy 1A