AP7365-33EG-13
Numer produktu DigiKey
AP7365-33EG-13DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
AP7365-33EG-13DICT-ND - Taśma cięta (CT)
AP7365-33EG-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AP7365-33EG-13
Opis
IC REG LIN 3.3V 600MA SOT-223-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 600mA SOT-223-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AP7365-33EG-13 Modele
Prąd - spoczynkowy (Iq)
80 µA
Digi-Reel®
PSRR
65dB (1kHz)
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Obudowa / skrzynia
TO-261-4, TO-261AA
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-223-3
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,4V przy 600mA