929984-01-10-RK jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Preci-Dip
W magazynie: 2 000
Arkusz danych
Similar
Mill-Max Manufacturing Corp.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Mill-Max Manufacturing Corp.
Samtec Inc.
W magazynie: 300
Samtec Inc.
10 Pozycja Gniazdo Złącze 0,100" (2,54mm) Otwór przelotowy Cyna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
929984-01-10-RK
Numer produktu DigiKey
929984-01-10-RK-ND
Producent
Numer produktu producenta
929984-01-10-RK
Opis
CONN RCPT 10POS 0.1 TIN PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
929984-01-10-RK Modele
Wysokość izolacji
0,150" (3,81mm)
Długość styku - bolec
0,125" (3,18mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Typ styku
Widlasty
Styl
Przewód na płytkę
Prąd znamionowy (A)
1A
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Napięcie znamionowe
1000V