SL-110-TT-10
Numer produktu DigiKey
SL-110-TT-10-ND
Producent
Numer produktu producenta
SL-110-TT-10
Opis
CONN RCPT .100" 10POS TIN PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycja Gniazdo Złącze 0,100" (2,54mm) Otwór przelotowy Cyna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SL-110-TT-10 Modele
Kategoria
Zakończenie
Prod.
Typ mocowania
Przeciwsobne
Seria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor izolacji
Czarne
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,122" (3,10mm)
Typ złącza
Długość styku - bolec
0,108" (2,75mm)
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-55°C - 105°C