929834-02-10-RK
Numer produktu DigiKey
3M156864-10-ND
Producent
Numer produktu producenta
929834-02-10-RK
Opis
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 10 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,235" (5,97mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,210" (5,33mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,545" (13,84mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
200,0µin (5,08µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Materiał styku
Stop miedzi
Liczba rzędów
1
Materiał izolacji
Tereftalan policykloheksylenodimetylowy (PCT)
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Styl
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Osłona
Niezakryte
Kolor izolacji
Czarne
Typ mocowania
Prąd znamionowy (A)
2,5A
Zakończenie
Lutowany
Bazowy numer produktu
Typ mocowania
Przeciwsobne
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 163
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Pozycja o wartości dodanej
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
CONN HEADER VERT 1POS
W magazynie: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
W magazynie: 2518
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
W magazynie: 719
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM