929834-04-10-RK
Numer produktu DigiKey
3M156868-10-ND
Producent
Numer produktu producenta
929834-04-10-RK
Opis
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 10 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,235" (5,97mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,510" (12,95mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,845" (21,46mm)
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd znamionowy (A)
2,5A
Długość alternatywna
CONN HEADER VERT 1POS
W magazynie: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
W magazynie: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
W magazynie: 800
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM