929500-01-10-RK
Numer produktu DigiKey
929500E-01-10-ND
Producent
Numer produktu producenta
929500-01-10-RK
Opis
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 10 pozycja 0,100" (2,54mm)
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,295" (7,49mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,130" (3,30mm)
Wysokość izolacji
0,110" (2,79mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
200,0µin (5,08µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Liczba pozycji
Materiał styku
Stop miedzi
Liczba rzędów
1
Materiał izolacji
Tereftalan policykloheksylenodimetylowy (PCT)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
UL94 V-0
Osłona
Niezakryte
Prąd znamionowy (A)
2,5A
Zakończenie
Lutowany
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Pozycja o wartości dodanej
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
CONN HEADER R/A 1POS
W magazynie: 690
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
W magazynie: 0
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
W magazynie: 0
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
W magazynie: 855
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM