JHM1512S12
Numer produktu DigiKey
1470-2816-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
JHM1512S12
Opis
DC DC CONVERTER 12V 15W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 1,25A 9V - 18V Wejście
Kategoria
Moc (W)
15 W
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Zastosowania
Medyczne
Opakowanie
Rurka
Funkcje
OVP, SCP, UVLO
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 80°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
86%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
18V
Rozmiar / wymiar
1,60" x 1,00" x 0,40" (40,6mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,25A