IXBK55N300
Numer produktu DigiKey
IXBK55N300-ND
Producent
Numer produktu producenta
IXBK55N300
Opis
IGBT 3000V 130A TO-264AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
75 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IGBT 3000 V 130 A 625 W Otwór przelotowy TO-264AA
Kategoria
Moc - maks.
625 W
Producent
IXYS
Typ wejścia
Standard
Seria
Ładunek bramki
335 nC
Opakowanie
Rurka
Czas regeneracji wstecznej (trr)
1.9 µs
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
3000 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
130 A
Obudowa / skrzynia
TO-264-3, TO-264AA
Prąd - impulsowy kolektora (Icm)
600 A
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-264AA
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
3,2V przy 15V, 55A