PXC-M10-24WS24-A
Numer produktu DigiKey
285-PXC-M10-24WS24-A-ND
Producent
Numer produktu producenta
PXC-M10-24WS24-A
Opis
DC DC CONVERTER 24V 10W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 416mA 9V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PXC-M10-24WS24-A Modele
Kategoria
Moc (W)
10 W
Prod.
Napięcie - izolacji
5 kV
Seria
Zastosowania
Medyczne
Opakowanie
Rurka
Funkcje
IP67, OCP, OVP, SCP
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
0.89
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa / skrzynia
Moduł 24-DIP, 5 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
1,25" x 0,80" x 0,40" (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
416mA