R12P212S/R8
Numer produktu DigiKey
945-2067-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
R12P212S/R8
Opis
DC DC CONVERTER 12V 2W
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 167mA 10,8V - 13,2V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
R12P212S/R8 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
167mA
Prod.
Moc (W)
2 W
Seria
Napięcie - izolacji
8 kV
Opakowanie
Rurka
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
0.87
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
10,8V
Obudowa / skrzynia
Moduł 7-SIP, 4 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
13,2V
Rozmiar / wymiar
0,77" x 0,39" x 0,49" (19,7mm x 9,8mm x 12,5mm) (dł. x szer. x wys.)