TR3D157K016C0100 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 240
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
W magazynie: 249
W magazynie: 998
W magazynie: 548
W magazynie: 570
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 42
KYOCERA AVX
KEMET
W magazynie: 883
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm