T55B476M010C0070 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 1 194
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 3 061
Arkusz danych
W magazynie: 107
KEMET
W magazynie: 916
KEMET
KYOCERA AVX
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V 1411 (3528 metryczne) 70mOhm przy 100kHz