T520B476M010ATE0707280 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 916
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
W magazynie: 0
Arkusz danych
Nowości w DigiKey
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V 1411 (3528 metryczne) 70mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T520B476M010ATE0707280
Numer produktu DigiKey
399-T520B476M010ATE0707280TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T520B476M010ATE0707280
Opis
47.0UF 10.0V
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70mOhm przy 100kHz
Producent
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Pojemność
47 µF
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Napięcie - znamionowe
10 V