ADP2164ACPZ-3.3-R7
Numer produktu DigiKey
ADP2164ACPZ-3.3-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
ADP2164ACPZ-3.3-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
ADP2164ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADP2164ACPZ-3.3-R7
Opis
IC REG BUCK 3.3V 4A 16LFCSP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 4A 16-WQFN, podkładka odsłonięta, CSP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ADP2164ACPZ-3.3-R7 Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
6,5V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
500kHz - 1,4MHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Tak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
16-LFCSP (4x4)
Napięcie - wejściowe (min.)
2,7V