LM46002PWPR
Numer produktu DigiKey
296-43599-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-43599-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-43599-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LM46002PWPR
Opis
IC REG BUCK ADJ 2A 16HTSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 1V 1 Wyjście 2A 16-PowerTSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)
Modele EDA/CAD
LM46002PWPR Modele
Napięcie - wejściowe (maks.)
60V
Napięcie - wyjściowe (maks.)
28V
Częstotliwość - przełączania
200kHz - 2,2MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (min.)
3,5V