T55B156M025C0100 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 1 500
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 2 493
Arkusz danych
Cal-Chip Electronics, Inc.
KEMET
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 25 V 1411 (3528 metryczne) 100mOhm przy 100kHz