25TDC15MYFB
Numer produktu DigiKey
10-25TDC15MYFBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-25TDC15MYFBCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-25TDC15MYFBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
25TDC15MYFB
Opis
CAP TANT POLY 15UF 25V 1411
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 25 V 1411 (3528 metryczne) 100mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
25TDC15MYFB Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 125°C
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
15 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B2
Napięcie - znamionowe
25 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm przy 100kHz