PTMIE156BT100 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | PTMIE156BT100 |
Opis | PTANT 20% 25V 15UF B LSR 100 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 15 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 25 V 1411 (3528 metryczne) 100mOhm przy 100kHz |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 100mOhm przy 100kHz |
Producent Cal-Chip Electronics, Inc. | Temperatura robocza -55°C - 105°C |
Seria | Trwałość przy temperaturze 2000h przy 105°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 1411 (3528 metryczne) |
Pojemność 15 µF | Rozmiar / wymiar 0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,083" (2,10mm) |
Napięcie - znamionowe 25 V | Kod rozmiaru producenta B |